Eigenstart.nl voorziet u van de beste links in talloze onderwerpen en rubrieken. Bekijk ons overzicht of begin zelf uw eigen gratis startpagina. Zoek in onze webgids naar informatie over uw onderwerp.

Klik hier om terug te keren naar de hoofdpagina Klik hier voor onze nieuwspagina Klik hier voor ons forum Klik hier voor onze uitlegpagina Heb je een probleem? Je wachtwoord kwijt, pagina stuk, opzeggen of iets anders? Klik hier! Eigenstart - Statistieken

 
Algemeen
NaamUdi2001
Urlhttp://udi2001.eigenstart.nl
Statistieken sinds05-04-2008
Totaal hits1817499
Totaal unieke hits1217580
Gemiddelde hits/dag790
Gemiddelde unieke hits/dag529
Drukste dag24-04-2009
Aantal bezoekers2321

DatumHitsUnieke hits
Er zijn nog geen statistieken...

MaandHitsUnieke hits
November 20131111
Oktober 20131411
September 20131313
Augustus 20132220
Julli 20131615
Juni 20131211
Mei 20131513
April 20131716
Maart 20131313
Februari 20131210
Januari 20131716
December 2012149

Unieke bezoekers

RefererUniekHits
Er zijn nog geen referers...

ZoekmachineHits
google41114
yahoo1532
zoek.nl2
altavista1

ZoekwoordenHits
udi20013400
udi2001.eigenstart.nl188
udi2001 eigenstart87
udi eigenstart36
CUCKSHARE26
http://udi2001.eigenstart.nl/19
selina 1817
udi 200115
www.mobilee.eigenstart.nl15
red tube13
udi eigenstart nl10
netporn.nl9
udi2001 eigenstart nl 8
eigenstart udi8
sexspace.tv7
http://Udi2001.eigenstart.nl7
adult amateur video7
udi.20017
xxx search engines6
xxx.clip.ru5
free adult amateur5
sverch5
voyeur nl4
shufuni voissa4
udi2001 favorites4
udislinks4
udi2001.eigenstart4
my favorite links adult4
opendirviewer4
anonib cam44

BrowserHits
BrowserOnbekend549509
BrowserFirefox482935
BrowserIE 6126474
BrowserOpera53712
BrowserIE 53184
BrowserNetscape 71458
BrowserKonqueror160
BrowserIE 4125
BrowserGaleon13
BrowserNetscape 63

Browsers

BesturingssysteemHits
BesturingssysteemWindows XP679058
BesturingssysteemOnbekend421645
BesturingssysteemMac OS X83881
BesturingssysteemLinux20099
BesturingssysteemWindows 20007582
BesturingssysteemWindows 982503
BesturingssysteemWindows Me2225
BesturingssysteemWindows NT 4.0579
BesturingssysteemWindows 956

Besturingssystemen

LandHits
LandNetwerk455081
LandVS Commercieel144703
LandDuitsland100886
LandFrankrijk56974
LandItaliŽ36676
LandNederland32292
LandZwitserland24614
LandBelgiŽ19818
LandCanada19738
LandGroot-BritanniŽ17761
LandPolen17238
LandOostenrijk14490
LandAustraliŽ12949
LandTurkije7354
LandChina7080
LandDenemarken7033
LandNoorwegen6968
LandZweden5926
LandFinland5591
LandJapan5434
LandBraziliŽ5315
LandGriekenland5302
LandRepubliek TsjechiŽ5132
LandHongarije4496
LandKroatiŽ4289
LandSpanje4121
LandRusland3848
LandArgentiniŽ3211
LandIsraŽl3047
LandNieuw Zeeland2777

  is een project van : DigiX / Webguru © 2003-2014