Eigenstart.nl voorziet u van de beste links in talloze onderwerpen en rubrieken. Bekijk ons overzicht of begin zelf uw eigen gratis startpagina. Zoek in onze webgids naar informatie over uw onderwerp.

Klik hier om terug te keren naar de hoofdpagina Klik hier voor onze nieuwspagina Klik hier voor ons forum Klik hier voor onze uitlegpagina Heb je een probleem? Je wachtwoord kwijt, pagina stuk, opzeggen of iets anders? Klik hier! Eigenstart - Statistieken

 
Algemeen
NaamInburgering
Urlhttp://inburgering.eigenstart.nl
Statistieken sinds08-05-2007
Totaal hits446298
Totaal unieke hits275400
Gemiddelde hits/dag169
Gemiddelde unieke hits/dag104
Drukste dag06-12-2011
Aantal bezoekers300

DatumHitsUnieke hits
Er zijn nog geen statistieken...

MaandHitsUnieke hits
December 2013193125
November 201346362901
Oktober 201342352736
September 201343922909
Augustus 201328331927
Julli 201331672132
Juni 201346133073
Mei 201349113265
April 201361653969
Maart 201369924404
Februari 201366534332
Januari 201372304785

Unieke bezoekers

RefererUniekHits
Er zijn nog geen referers...

ZoekmachineHits
google75302
yahoo479
lycos4
ilse4
zoek.nl1

ZoekwoordenHits
www.inburgeren.eigenstart.nl181
inburgering.eigenstart.nl159
inburgeren.eigenstart.nl129
www.inburgering.eigenstart.nl110
www.inburgeren.nl81
inburgering56
inburgeren51
portfolio werk39
inburgeren.nl39
portfolio inburgering38
burger eigenstart nl35
NT2 oefeningen26
inburgering examen oefening24
taalmenu22
korte vrijstellingstoets oefenvragen20
www.inburgeren eigenstart.nl19
inburgering portfolio19
nt2 taal menu nl inburgering banken18
http://inburgering.eigenstart.nl/17
inburgering.eigenstart16
portfolio inburgering voorbeeld15
inburgeren eigenstart14
korte vrijstellingstoets14
inburgering eigenstart14
kns toets13
korte vrijstellingstoets oefenen13
portfolio werk inburgering12
inburgering eigenstart nl12
inburgeringeigenstart11
inburgering oefenen10

BrowserHits
BrowserOnbekend217296
BrowserIE 632193
BrowserFirefox24641
BrowserOpera1187
BrowserIE 555
BrowserKonqueror23
BrowserNetscape 73
BrowserIE 41

Browsers

BesturingssysteemHits
BesturingssysteemWindows XP136612
BesturingssysteemOnbekend124193
BesturingssysteemMac OS X8397
BesturingssysteemWindows 20002801
BesturingssysteemLinux2795
BesturingssysteemWindows 98376
BesturingssysteemWindows NT 4.0122
BesturingssysteemWindows Me104

Besturingssystemen

LandHits
LandNederland230438
LandNetwerk14589
LandVS Commercieel1445
LandBelgiŽ1169
LandDuitsland211

  is een project van : DigiX / Webguru © 2003-2014